Zarezerwuj samochód do wypożyczenia online

Zarezerwuj samochód do wypożyczenia online

Oferta firmy zajmującej się wynajmem samochodów osobowych i dostawczych jest skierowana do osób indywidualnych oraz do firm. Dodatkową usługą jest możliwość zamówienia samochodu online, aby mieć gwarancję że wybrane auto będzie w wypożyczalni dostępne na czas. Wypożyczalnia samochodów Lublin udostępnia opcję rezerwacji online, aby jeszcze bardziej zadowolić swoich stałych i nowych klientów.

Zapłata za wynajem online to wiele dodatkowych korzyści, wygodna forma płatności oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu rezerwacji bądź całkowita rezygnacja. Dodatkowo jesteśmy dostępni w biurze obsługi pod wskazanym numerem telefonu.

Dodatkowe usługi przy wynajmie aut

Jeżeli zdecydujecie się na wynajem aut w Lublinie, możecie skorzystać z dodatkowej usługi jaką jest wynajem samochodu wraz z kierowcą. Takie usługi są najpopularniejsze w przypadku ślubów i innych okazji okolicznościowych, kiedy potrzebujemy kierowcy, aby dowiózł nas na miejsce ślubu, przyjęcia okolicznościowego bądź inny wskazany adres.

Wypożyczalnia aut posiada w swojej ofercie nie tylko klasyczne samochody osobowe i dostawcze, ale również samochody premium, z luksusowym wyposażeniem oraz z dodatkowo płatną usługą osobistego kierowcy.

Jaka oferta wynajmu będzie najlepsza?

W zależności od tego czy poszukujecie auto na wynajem na kilka godzin, jeden dzień, a nawet kilka tygodni, możecie zdecydować się na wynajem krótko, średnio bądź długoterminowy. Każda z tych opcji dostępna jest dla mieszkańców Lublina, przyjezdnych turystów, a także dla osób z zagranicy, którzy zamierzają zatrzymać się w Lublinie na dłużej.

Planujesz przeprowadzkę w najbliższym czasie? Skorzystaj z wynajmu samochodów dostawczych. Szukasz samochodu do ślubu? Firma wynajmująca samochody osobowe na pewno Ci pomoże.